Omega 3+ - 60 tablet

Omega 3+ - 60 tablet

Hodnotenie (0)
skladem
8,55 
+ -
Omega 3+

Omega 3+

Omega 3+ doplnok stravy pre podporu srdca a ciev obsahuje 1000 mg maximálne koncentrovaného rybieho oleja, získaného z rýb žijúcich v hlbokých ľadových vodách oceánov, ktorý obsahuje extra vysoký podiel 500 mg omega-3 mastných kyselín – 300 mg EPA a 200 mg DHA v 1 kapsulu. Kapsule navyše obsahujú iba prírodné Vitamín E, ktorý pre svoje silné antioxidačné účinky – prispieva k ochrane buniek pred oxidatívny stresom – maximalizuje efekt celého prípravku.

Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA sú veľmi žiaduce zložkou našej každodennej stravy najmä preto, že prispievajú k normálnej činnosti srdca, DHA navyše priaznivo ovplyvňuje činnosť mozgu a stav zraku. Nahradenie nasýtených tukov nenasýtenými tukmi v strave pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi.

Vďaka najmodernejšej výrobnej technológii a mäkkým želatínovým kapsulám je zamedzené nepríjemnej chuti rybieho tuku. Vzhľadom k vysokej koncentrácii stačí užívať len jednu kapsulu denne, a tak znížiť aj príjem nežiaducich kalórií.

Obsah jednej kapsule

Obsah jednej kapsule: rybí olej 1000 mg, Vitamín E (d-alfa-tokoferylacetát) 5 mg

Profil rybieho oleja: 500 mg omega-3 mastné kyseliny: EPA (eikosapentaenová kyselina) 300 mg DHA (dokosahexaeonová kyselina) 200 mg

Ostatné látky: Želatína, glycerín, čistená voda.

ZÁRUKA:

Neobsahuje cukor, konzervačné prísady alebo, geneticky upravované suroviny, ani BSE. Pre udržanie účinnosti a kvality je balený v bielej plastovej fľaši, zabraňujúci prístup vzduchu, svetla a vlhkosti.

DÁVKOVANIE:

1 – 2 želatínové kapsuly denne, najlepšie ráno s jedlom.

UPOZORNENIE:

Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Uchovávajte na suchom mieste pri teplote od 15 do 25˚C a nevystavujte priamemu slnku. Skladujte mimo dosahu detí. Po otvorení spotrebujte do troch mesiacov. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním.

0,0
Hodnocení (0)
  0x
  0x
  0x
  0x
  0x

Pre pridanie recenzie sa musíte prihlásiť do svojho účtu. Ak účet nemáte, môžete sa registrovať.