Protein Bar Coconut

Proteinová tyčinka s nízkým obsahem cukrů

Velikost: 45g
Dostupnost: skladem
Cena s DPH: 1,64 
Množství:
+ -
Protein Bar Coconut

Proteínová tyčinka PROTEIN BAR sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, zároveň nízkym obsahom cukru. Jej zloženie sme vyvinuli tak, aby uspokojilo aj náročnejších športovcov – ponúka tie najkvalitnejšie prírodné suroviny. PROTEIN BAR je ideálny snack pred i po tréningu, v práci, v škole alebo na cestách. Ochutnajte a sami uvidíte.

Zloženie: Čakanková vláknina, srvátkový koncentrát, kokosový krém, kokos, lúpané mandle, glycerín, slnečnicový lecitín, steviol glykozidy

Nutričné hodnoty na 100 g:
Energia: 385 kcal / 1611 kj
Bielkoviny 36,7 g
Sacharidy / Cukry 9,8 g / 4 g
Tuky / Nasýtené 16,3 g / 1,9 g
Vláknina 33 g
Soľ 0 g

použité suroviny:

Proteín – zdroj bielkovín. Používame proteínový koncentrát s 80% podielom bielkovín zo slovenských mliekarne.

Výhody užívania proteínu

Bielkovina alebo proteín je vysokomolekulárna prírodná látka, ktorej základ tvorí jeden alebo viac reťazcov zložených z jednotlivých aminokyselín. Ak trénujete pravidelne, či už je to pre zábavu, súťažne, na zlepšenie postavy alebo z akéhokoľvek iného dôvodu, tak potrebujete prijať väčšie množstvo bielkovín. Bez dostatočného príjmu bielkovín svaly nemôžu rásť a kvalitne regenerovať. Proteíny sú hlavným a kľúčovým výživovým doplnkom pre každého aktívneho človeka. Mali by sa konzumovať bez ohľadu na to, či človek športuje alebo nie. Bielkoviny napomáhajú pri budovaní svalovej hmoty a zároveň zabezpečujú ochranu a regeneráciu svalového tkaniva, ktoré sa počas tréningu opotrebúva. To je ich základná funkcia. Ale vedia nám pomôcť aj inak, ako napríklad podpora imunity, správna regulácia hydratácie tela či udržanie správneho pH krvi. Perfektne fungujú pri paleo či low carb diéte.

Vláknina
Nič sa nestane, ak si dáte jednu tyčinku denne. Jedna tyčinka obsahuje až 33 gramov vlákniny. Vláknina pozitívne vplýva na tráviaci systém, pohyb čriev, zlepšuje pocit zasýtenia, bojuje so srdcovými chorobami či obezitou.

Related products