Protein Bar Salted Peanuts - 45g

Protein Bar Salted Peanuts - 45g

Hodnotenie (0)
skladem
1,52 
+ -

Protein Bar Salted Peanuts

Proteínová tyčinka PROTEIN BAR sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, zároveň nízkym obsahom cukru. Jej zloženie sme vyvinuli tak, aby uspokojilo aj náročnejších športovcov – ponúka tie najkvalitnejšie prírodné suroviny. PROTEIN BAR je ideálny snack pred i po tréningu, v práci, v škole alebo na cestách. Ochutnajte a sami uvidíte.

SLOŽENÍ:

Oligofruktoza, syrovátkový koncentrát,arašídy, kokosový olej, glycerin, slunečnicový lecitin, hima­lájská sůl, ste­viol glykosidy

NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100 G:

Energie: 331 kcal/1385 kj
Bílkoviny 28 g
Sacharidy/Cukry 8,54 g / 2,7 g
Tuky/Nasycené 11 g / 3,3 g
Vláknina 42,6 g
Sůl 1 g

Použité suroviny:
Arašidy obsahujú rovnaký pomer nasýtených a nenasýtených tukov ako olivový olej. Polynenasýtené a mononenasýtené tuky v arašidov znižujú riziko srdcovocienych ochorení. Ako je to možné? Znižujú obsah zlého LDL cholesterolu v krvi. Ďalším benefitom kvalitných tukov je aj prevencia proti cukrovke II. typu. Už hrsť arašidov obsahuje zhruba 16 gramov tuku, z toho 7,4 gramu mononenasýteného tuku a 4,5 gramu polynenasýtené­ho tuku.

Vláknina
Nič sa nestane, ak si dáte jednu tyčinku denne. Jedna tyčinka obsahuje až 30 gramov vlákniny. Vláknina pozitívne vplýva na tráviaci systém, pohyb čriev, zlepšuje pocit zasýtenia, bojuje so srdcovými chorobami či obezitou.

Proteín – zdroj bielkovín. Používame proteínový koncentrát s 80% podielom bielkovín zo slovenských mliekarne.

Výhody užívania proteínu

Bielkovina alebo proteín je vysokomolekulárna prírodná látka, ktorej základ tvorí jeden alebo viac reťazcov zložených z jednotlivých aminokyselín. Ak trénujete pravidelne, či už je to pre zábavu, súťažne, na zlepšenie postavy alebo z akéhokoľvek iného dôvodu, tak potrebujete prijať väčšie množstvo bielkovín. Bez dostatočného príjmu bielkovín svaly nemôžu rásť a kvalitne regenerovať. Proteíny sú hlavným a kľúčovým výživovým doplnkom pre každého aktívneho človeka. Mali by sa konzumovať bez ohľadu na to, či človek športuje alebo nie. Bielkoviny napomáhajú pri budovaní svalovej hmoty a zároveň zabezpečujú ochranu a regeneráciu svalového tkaniva, ktoré sa počas tréningu opotrebúva. To je ich základná funkcia. Ale vedia nám pomôcť aj inak, ako napríklad podpora imunity, správna regulácia hydratácie tela či udržanie správneho pH krvi. Perfektne fungujú pri paleo či low carb diéte.

SLOŽENÍ:

Oligofruktoza, syrovátkový koncentrát, arašídy, kokosový olej, glycerin, slunečnicový lecitin, hima­lájská sůl, ste­viol glykosidy

NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100 G:

Energie: 331 kcal/1385 kj
Bílkoviny 28 g
Sacharidy/Cukry 8,54 g / 2,7 g
Tuky/Nasycené 11 g / 3,3 g
Vláknina 42,6 g
Sůl

1 g

 

0,0
Hodnocení (0)
  0x
  0x
  0x
  0x
  0x

Pre pridanie recenzie sa musíte prihlásiť do svojho účtu. Ak účet nemáte, môžete sa registrovať.