Summer strawberry & white chocolate

Letní limitovaná edice oříškového krému s jahodovou příchutí

Velikost: 300g
Dostupnost: skladem
Cena s DPH: 7,77 
Množství:
+ -
Summer strawberry & white chocolate

Lifelike SUMMER STRAWBERRY & WHITE CHOCOLATE

Orieškový krém s jahodovou príchuťou obsahuje lúpané mandle. Obsahujú vápnik veľmi dôležitý pre naše kosti, rovnako tak i vlákninu a sú bohaté na vitamín E, ktorý pôsobí na vzhľad a zdravie pokožky. Obsahujú antioxidanty, ktoré pôsobia protizápalovo, a tiež horčík, ktorý je pre telo nesmierne dôležitý najmä pre nervovú sústavu, imunitný systém a zdravé kosti a zuby.

Kokos sa využíva pri liečení nervových chorôb, stratách pamäte, pleťových chorobách a vadách pľúc. Je vhodným prípravkom proti bolestiam pohybového aparátu spôsobeným preťažovaním alebo zvýšeným svalovým napätím. Obsahuje proteíny, karbohydráty, nasýtené tuky, vápnik, kremík, fosfor, horčík, chlór, draslík, síru, vitamíny B1, B2, B3, B6 a C.

Lyofilizované jahody (sušené mrazom) majú zachovanú farbu, tvar aj chuť čerstvých jahôd, bez akéhokoľvek pridania stabilizačných látok alebo dochucovadiel, k lyofilizácii sú vybrané vždy len tie dozreté čerstvé plody. Sú bohaté na antioxidačné látky neutralizujúce škodlivé účinky voľných radikálov.

Biela čokoláda obsahuje kakaové maslo bohaté na prírodné tuky a vitamín E.

Kešu oriešky sú ideálnym doplnkom pre všetky vekové kategórie. Ich zdravotný benefity sú rozsiahle a chuť príjemne návyková. Medzi najhojnejšie zastúpené minerálne látky patria horčík, vápnik a draslík. Pozitívne je aj veľmi nízky obsah sodíka. Skvelá kombinácia majúce pozitívny vplyv na organizmus.

Nutriční hodnoty na 100g :

Energie: 2472 Kj / 591 kcal
Bílkoviny: 11,3 g
Sacharidy/cukry: 27,4 g / 15,9 g
Tuky/ nasycené: 48,4 g / 27,7 g
Vláknina: 11,5 g
Sůl: <0,5 g

Složení:

Kokos, loupané mandle, kešu, bílá čokoláda (kakaové máslo,cukr,sušené mléko,sojový lecitin), lyofilizované ja­hody